Дві золоті медалі у спорті

Категорія: Cпорт, PEGI 0+
25 грудня 2023
1
У спорті, коли два або більше спортсменів фінішують однаково, вони можуть бути нагороджені двома золотими медалями. Це відбувається у ситуаціях, коли судді не можуть визначити переможця за допомогою фотофінішу чи інших технічних засобів.

У таких випадках медалі зазвичай вручаються спортсменам, котрі фінішували першими. Наприклад, якщо два спортсмени фінішують однаково на дистанції 100 метрів, вони обидва отримають золоті медалі.

У деяких випадках медалі можуть вручати спортсменам, які фінішували з однаковим часом. Наприклад, якщо два спортсмени фінішують однаково в естафеті, вони обидва отримають золоті медалі.

Ось кілька прикладів випадків, коли спортсменам було вручено дві золоті медалі за однакове фінішування:

1996 року на Олімпійських іграх в Атланті Ерік Хайден та Майкл Джонсон фінішували з однаковим часом у фіналі забігу на 400 метрів. Обидва спортсмени здобули золоті медалі.

У 2008 році на Олімпійських іграх у Пекіні Беатріс Хеммерл та Лідія Скоблікова фінішували з однаковим часом у фіналі забігу на 500 метрів. Обидва спортсмени здобули золоті медалі.

У 2014 році на Олімпійських іграх у Сочі Елізабет Клейборн та Аріана Вілсон фінішували з однаковим часом у фіналі забігу на 1500 метрів. Обидва спортсмени здобули золоті медалі.

Видача двох золотих медалей за однакове фінішування – це рішення, яке ухвалюється суддями у кожному конкретному випадку.