Слон против электрических ограждений

Категория: Видео, Мир Животных
26 ноября 2019
9
Слоны очень умные животные. На видео можно увидеть как слон аккуратно ломает два забора, которые были под напряжением, чтобы перейти на другую сторону.

+145
9 комментариев
Vlad0315
26 ноября 2019
2 315 комментариев
0
Слабое напряжения было wink
Voldemar
27 ноября 2019
367 комментариев
+1
Vlad0315, там напруга лиш для того щоб відлякувати [оскорбление]н, а не вбивати їх...
koshlatuy
27 ноября 2019
2 131 комментарий
0
Voldemar,
Ну так все правильно сказал, слабое было напряжение.
_v_
27 ноября 2019
687 комментариев
0
столбики нужно бетонировать)
gotar
gotar
27 ноября 2019
3 204 комментария
0
Слон такой: да пошли вы нах, мне надо туда. Понастроили тут, людишки.
Анон
Анон
28 ноября 2019
0
Vlad0315,
Voldemar,
koshlatuy,
Ну судя по конструкции ограждения оно как раз расчитано на то чтобы не пускать слонов. Напряжение там вполне себе сильно, и да для тех кто не знает - убивает не напряжение, а сила тока, учите физику. Тут следует заметить, что поражающая сила тока зависит от сопротивления кожи, на видео видно что слон пробует провод подошвой стопы, а у слонов кожа на подошве самая грубая, ну и сухая конечно, так что просто не происходит замыкания цепи "провод-слон- земля"
Voldemar
28 ноября 2019
367 комментариев
0
Анон, Я за спеціальністю телерадіомеханік, тож прекрасно знаю що вбиває не напруга, а струм, але я не звик мудрувати і відповів не вдаючись в технічні подробиці, по простому кажучи, так щоб мене можна було зрозуміти. А вам сильно обізнананому з фізикою, хочу сказати лиш одне, такого поняття як сильна напруга не існує, напруга може бути тільки високою но не сильною, тож як говориться, будьте трохи простішими і люди до вас потягнуться. А що до характеристик таких огорож, то в основному на такі огорожі, на провідник подаються лишень періодичні імпульси високої напруги, в районі 9-12 кВ з частотою в 60-100 імпульсів у хвилину. При дотику [оскорбление]ни до дроту, через її тіло протече невеличкий електричний імпульс що не перевищує 3 мА-с, що не є небезпечним для життя і здоров'я. Однак одержуваний [оскорбление]нами такий електричний удар, достатній в подальшому для остраху дотику до електро огорожі.
Анон
Анон
28 ноября 2019
0
Voldemar,
Спасибо, не нужно чтобы ко мне тянулись, не люблю тесных контактов :))) Ну про "сильное/слабое напряжение" не я первый начал :))) вижу что люди, даже телерадиомеханики, несильно терминологии придерживаются, так что не стал умничать и объяснял популярно :))) И напряжение там высокое, но да импульсы короткие и повторяются через интервалы, чтобы животное могло отойти, и да эта ограда не для того чтобы животных убивать, а чтобы отпугивать :) Но суть как раз в том, что напряжение высокое, а сила тока маленькая :)
Voldemar
28 ноября 2019
367 комментариев
0
Анон, по-перше, якщо вирішили когось в чомусь виправити, то вам потрібно це робити правильно, сами Ви почали тут показувати, що Ви є великим знавцем фізики, і саме Ви, рекомендувати іншим її повчити. А ваш вислів про сильну напругу, вказує лиш на одне, Ви просто вирішили показати свою м'яко кажучи мудрість, але не вийшло, оскільки немає чого показувати. По-друге, навіщо Ви мені повторюєте те що я вам написав? І по-третє, хіба я стверджував що там сила струму велика? Ви по ходу не тільки фізики не знаєте, но я ще бачу, що Ви і читати також не вмієте. А що до термінології, то пояснюю вам вже вдруге, на якому рівні людина запитала, на такому і отримала відповідь, Ви коли приходите до лікаря, він вам пояснює суто медичною термінологією, чи все ж старається пояснити на доступному вам рівні?
Добавьте свой комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
    heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
    winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
    worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
    expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
    disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
    joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
    sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
    neutral_faceno_mouthinnocent

Вам будет интересно:
Регистрация