Невседома

Украинский проморолик к конкурсу Евровидение 2017

31 мая 2017
1 865
2
Категория: Политика
+3
2 комментария
avtomaster
 477
Украина
30 марта 2017 21:24
631 комментарий
+2
Це промо-ролик Кличка?
Gu4i
 2189
Украина
30 марта 2017 21:30
7685 комментариев
+1
avtomaster,
Нет это промо к Евровиденью. И вот что пишет прес-служба именно про ролик ибо много в сети розвлось умных и глазатых.

Оксана Зиновьева
Не хотіла втручатися в дискусію щодо нібито офіційного промо ролика Києва до Євробачення.:) Але таки внесу деяку ясність.
Ролик готували ми- прес-служба мера. (Зазвичай ми самі, власними силами, знімаємо усі ролики, вітання і різні відео від мера). Грошей з бюджету Євробачення чи бюджету столиці на це відео, власне, як і на інші, які знімаємо ми, не витрачено жодної копійки.
Ролик, який тут обговорюють, готували в рамках підготовки до Євробачення, але не як основний і фінальний ролик промо Києва. (Це видно і з його формату, він за довгий, 2:30хв).
Відео готували влітку минулого року до засідання комісії Євробачення щодо визначення міста, в якому відбудеться пісенний конкурс. -Як відео-візитівку міста. Тому воно розлоге і інформативне - скільки аеропортів, готелів, інфраструктура, безпека. (Згідно умов, які мають бути в місті-господарі). Також цей ролик ми передавали на НТКУ на "Битву міст".( правда, скорочували його трохи і без англійських субтитрів).
Тому дивно, чому з'явився ролик, який не є кінцево визначеним чи представленим містом як офіційне промо. І цікаво як це відео опинилося в міністерства закордонних справ. Яке до нас не зверталося, нічого не узгоджувало. І ніхто не уточнював про авторські права і так далі.
ДО РЕЧІ. Тим, хто розказує, що "це не Київ, якийсь він там дуже гарний", люди, отак Київ виглядає пізньої весни та влітку!:) Самі бачили, коли знімали:). І невже ви вважаєте, що для того, щоб популяризувати місто, яке любиш, треба показувати його негарним?..
Добавьте свой комментарий
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
  wassatbig_smile1wink
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Комментарии Facebook
Возможно Вам будет интересно

Написать нам / Contact Us

www.nevsedoma.com.ua

Невседома © 2006 - 2021
Регистрация