Невседома

Прикольные картинки. Выпуск 2731

19 декабря 2018
6 114
2


Предыдущая страница 1 2 Следующая страница
+17
2 комментария
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
  wassatbig_smile1wink
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Тюлень
 235
Российская Федерация
20 декабря 2018 10:13
1850 комментариев
+1
Прекрасная подборка)) особенно первая, мужик явно провицирует на криминал людей))
И этот жирный кот - предел мечтаний))) подборке плюсик однозначно
VolodimirtoShved
VolodimirtoShved
Венгрия
20 декабря 2018 19:25
-2
http://www.termodat.ru/forum/user/38738/


Остерігайтеся заходити в під'їзд, до того ж заходити в ліфт з незнайомими людьми. Краще перечекати ... поправляючи шапочку і оглядаючи вулицю або, взявшись відшукувати щось у своїй сумці. Якщо вас шанобливо чекають, запрошують поїхати - особливо будьте обережні. Завжди зможете прямо заявити: "Техніка безпеки", як діє одна моя приятелька. Краще здатися смішною, ніж потім шкодувати. Прописна істина, тим не менш: не відчиняйте двері незнайомим людям, навіть газопроводчікам, слюсарям-сантехнікам, які не зробивши дзвінок заздалегідь в домоуправління.
Володимир Швед - згвалтування анотує. Постійно ґвалтівнікі - вони сьогодні домагаються одного. Щоб потерпіла тряслася. Щоб жертва зґвалтування відала себе особисто приниженою.

http://uaomos.news/forum/user/1451/
http://www.szao-1.ru/district/horoshevo-mnevniki/?PAGE_NAME=profile_v
iew&UID=31652

Так наприклад, вони можуть говорити, що у них особисто чималі зв'язку, що вони зможуть негайно розшукати жертву насильства і розправитися з нею, якщо та стане говорити.
Злий ґвалтівнік може використовувати лють і надмірну силу. Він жадає нанести жертві больові відчуття, принизити її. Він вдається до фізіологічного і словесному нарузі значно жорсткіше, ніж подібне необхідно щоб контролювати ситуацію. Він цілком може скрутити жертву, після чого побити її. Його насильство імпульсивно, заздалегідь не заплановано. Він пригнічує волю жертви множинними статевими актами.http://agro.uz/ru/forum/user/11977/
http://www.saltikovka.ru/forum/user/68631/


Неготовність приймати відповідальність за особисту поведінку. Досить часто вони тлумачать все це таким фактом, що якісь зовнішні обставини спричинили його злочин: випивка, розлад від невдач на робочому місці, хамство в магазині або невдача чарівної команди. Такі моменти, з його точки зору, нездоланні і виправдовують його дії. У звичайному житті ці зовнішні умови роз'яснюють всі їх помилки і промахи. В поганий діяльності винні колеги, в безладді в квартирі - дітлахи і дружина, в підвищеному вазі - окаянна рекламна інформація.
Читання думок - ґвалтівнікі впевнені, що розуміють, про що мислять навколишні, і чого вони хочуть фактично - жертви завжди хочуть їх, а докоряють заздрять.
Володимир Швед - повідомляє, що значущою всього для жінки після зґвалтування не замикатися в своїй шкаралупі в собі. Пустити в хід всі внутрішні резерви пристосування. Справлятися і в правоохоронні установи і до психологів. Звичайно варто продовжити жити.


https://gavriliada.com/seksolog-biznesmen-volodimir-shved-prichini-ch
omu-choloviki-stajut-gvaltivnikami-zgvaltuvannja/
Комментарии Facebook
Возможно Вам будет интересно

Написать нам / Contact Us

www.nevsedoma.com.ua

Невседома © 2006 - 2020
 • Сделано в Украине
Регистрация